v

Soğuk Mamül Nakliyesi

Gets Lojistik tüm Türkiye'de, sahip olduğu araçların yanı sıra, sözleşmeli müteahhit filo ve altyapısı ile yurtiçinde taşıma ve dağıtım hizmetlerini müşteri ihtiyaçlarına göre optimize edip sağlamaktadır.

Gets Lojistik tüm Türkiye’de, sahip olduğu araçların yanı sıra, sözleşmeli müteahhit filo ve altyapısı ile yurtiçinde taşıma ve dağıtım hizmetlerini müşteri ihtiyaçlarına göre optimize edip sağlamaktadır.
Rut, araç optimizasyonu ve güçlü bilgi sistemleri altyapısı sayesinde, yurtiçi taşımalarında etkin çözümler sunmakta olan grubumuzun öncelikli hedefi müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, onlara en uygun çözümü geliştirmek, lojistik süreçleri tek elden yöneterek, müşterilerin tedarik zinciri içinde onlara katma değer yaratmaktır. Gets Lojistik tedarik zinciri yönetimini gerçekleştirirken, müşterinin tedarikçisinden başlayan ve müşterinin müşterisine (B2B) kadar devam eden tüm lojistik süreçlerde mal akışını gerçekleştirirken, eş zamanlı olarak bilgi akışını ve raporlamasını etkin olarak sağlamaktadır.
  • Depolama: İstanbul, Ankara ve İzmir da Donuk/Soğuk Depolarımızda depolama hizmeti
  • Mikro Dağıtım: Genç ve Dinamik dağıtım araçlarımız ile Şehir içi perakende dağıtım çözümleri
  • Yurt İçi Parsiyel Taşımalar: İstanbul ve İzmir çıkışlı 55 ile yoğun frekansta Kg ve Palet bazlı taşıma çözümleri
  • Yurt İçi Blok Taşımacılık: Üstün Donanımlı Genç Filomuz ile 81 il 800 ilçeye istenilen zamanda teslimat
  • Yurt Dışı Blok Taşımacılık: Avrupa Birliği Ülkelere On-Line ısı kontrollü Frigofirik araçlarımız ile lojistik hizmetler